Mateřská školka

telefonní číslo: 733 144 361

Závěrečná besídka

30. června 2017

Školní rok byl ve školce zakončen závěrečnou besídkou pro rodiče, na které jsme se také rozloučili s kamarády, kteří od září budou chodit do 1. třídy.

Předškoláci

Oběd v jídelně; Návštěva v 1. třídě; Pasování na školáky

V červnu se ve školce loučíme s těmi nejstaršími, kteří od září budou chodit do velké školy - do 1. třídy. I oni se chystali na tu velkou změnu, byli se podívat mezi své bývalé kamarády v 1. třídě, vyzkoušeli si oběd ve školní jídelně a hlavně byli pasováni na prvňáky, kdy se na ně přišla podívat i jejich budoucí paní učitelka, která je od září bude učit číst, psát a počítat.

Výlety

ZOO Plzeň; Velhartice

V květnu a červnu jsme ve školce uskutečnili dva výlety, první byl tradičně do zoologické zahrady a Dinoparku v Plzni, druhý pak na hrad ve Velharticích.

Jóga v mateřské škole

30. června 2017

Ve školce si děti mohly vyzkoušet zacvičit jógu.

Den dětí s rodiči

30. června 2017

Stejně jako každý i letos jsme ve školce oslavili Den dětí s rodiči opékáním buřtů na školní zahradě.

Seznam uchazečů pod přiděleným registračním číslem přijatých k předškolnímu vzdělávání od 1. 9. 2017

Pod následujícím odkazem naleznete Seznam uchazečů pod přiděleným registračním číslem přijatých k předškolnímu vzdělávání k 1. 9. 2017. >>>

Tyjátr v Plzni

4. května 2017

V úterý 25. dubna jsme navštívili centrum Tyjátr v Plzni.

Velikonoční tvoření s rodiči

4. května 2017

Ve středu 12. dubna jsme ve školce tvořili s rodiči.

Maškarní karneval

24. března 2017

Ve fotogalerii naleznete několik fotografií z akcí, které se konaly ve školce v průběhu února, jako například maškarní karneval.

29. prosince 2016

Několik dní před Vánoci se ve školce konala vánoční besídka pro rodiče.

Odpoledne s rodiči

23. prosince 2016

Na podzim jsme jedno odpoledne ve školce strávili s rodiči.

Mikuláš ve školce

23. prosince 2016

V úterý 6. prosince přišel do školky Mikuláš i s čertem.

Plavání

23. prosince 2016

V říjnu a listopadu jezdily děti ze školky do klatovského krytého bazénu, kde se učily nebo zdokonalovaly v plavání.

Divadlo v mateřské školce

23. prosince 2016

během podzimu k nám do školky několikrát přijelo divadlo, nejčastěji do bylo divadélko Dráček, se kterým se známe už dlouho.

Podzimní výlet do přírody

23. prosince 2016

V září se vydaly děti z mateřské školky na podzimní výlet do přírody, nechybělo ani opékání nad ohněm.

Tel.: 376 395 107 nebo 739 023 726, e-mail: reditelka@zsmecin.cz, školka tel.: 733 144 361