Rozvoj interaktivních způsobů výuky ve škole

(Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.)

Prezentace projektu >>>

Anglický jazyk >>>

Dějepis >>>

Výtvarná výchova >>>

Matematika >>>

Cvičení z matematiky >>>

Přírodovědný seminář >>>

Chemie >>>

Přírodopis >>>

Vlastivěda >>>

Přírodověda >>>

Poznámka

Jednotlivé prezentace jsou vytvořeny v softwaru SmartNotebook pro interaktivní tabule a interaktivní systémy SmartBoard. Jedná se buď o interaktivní materiály SmartNotebook nebo cvičení pro hlasovací zařízení SmartResponse (SR). K jejich prohlížení je nutné mít nainstalovaný software SmartNotebook nebo je možno využít jeho webovou verzi na adrese: http://express.smarttech.com/#. (Prezentace si uložte do počítače, pomocí webové stránky si je pak otevřete a můžete s nimi pracovat.)

Některé prezentace obsahují odkazy na jiné dokumenty (powerpointové prezentace nebo wordovské a excelovské dokumenty), které nemusejí správně fungovat při prohlížení na webu.

Při tvorbě prezentací je využíván také program Geogebra, které si jako freeware můžete stáhnout zde >>>. Dalším softwarem, který byl využit při tvorbě prezentací, je program ChemSketch, které si jako freeware můžete stáhnout zde >>>.

Při prohlížení na webu nemusejí správně pracovat některé součásti aplikací, protože prezentace a veškeré materiály byly primárně vytvořeny pro práci při hodinách a ne pro webovou prezentaci.